Кримські депутати віддали культурну спадщину Росії

Депутати Державної ради Криму 8 серпня ухвалили закон, який присвоює об'єктам культурної спадщини Криму статус національного надбання Російської Федерації, передає УНН з посиланням на ИТАР-ТАРС.

Згідно з цим документом відтепер ці об'єкти "знаходяться під охороною держави в інтересах нинішнього і майбутніх поколінь народів, що проживають в Республіці Крим".

Документ, як зазначено в його преамбулі, має визначити правове регулювання відносин у галузі вивчення, збереження, використання, популяризації та державної охорони об'єктів культурної спадщини (пам'яток історії та культури) державного, регіонального та муніципального значення, розташованих на території Криму.

"Державна охорона об'єктів культурної спадщини (пам'яток історії та культури) є однією з пріоритетних завдань органів державної влади Республіки Крим та органів місцевого самоврядування", - йдеться також у тексті законопроекту.

У Криму близько 9 тисяч пам'яток, які стоять на обліку, з них понад 5 тисяч - пам'ятники археології.

Нагадаємо, що ЮНЕСКО не визнав анексії Криму та вважає усі об'єкти культурної спадщини півострова національним надбанням України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук