Кримські вкладники відсудили у «ПриватБанку» ₴1,6 млрд

До окупації «ПриватБанк» мав на півострові найбільшу мережу відділень

«ПриватБанк» незабаром має намір виконати всі рішення судів щодо кримських вкладників. В установі підрахували: відшкодуванню підлягають близько 1,6 млрд грн. Про це в інтерв’ю виданню «Мінфін» повідомила виконувачка обов’язків голови правління банку Галина Пахачук.

«Це вклади кримських вкладників, які за рішеннями судів сьогодні підтверджують свій економічний зв’язок з Україною. Ми такі вклади повертаємо... Найближчим часом ми повернемо близько 1,6 млрд грн по кримським вкладами на підставі рішень судів, які вступили в законну силу, добровільно без виконавчої служби», – сказала вона.

Вона визнала, що попереднє рішення про продаж кримських активів і пасивів приватній комерційній структурі не робить банку честі.

«За своєю суттю — це приватна претензія. Що не зовсім красить банк і тих, хто раніше ухвалював рішення — продати депозити фізосіб без згоди самих вкладників», – сказала Пахачук.

За її словами, банк виконає всі судові рішення, відповідно до яких гроші повинні бути повернуті вкладникам, які зуміли підтвердити свій економічний зв’язок з Україною. Пахачук також закликала кримчан не користуватися послугами юристів, які обіцяють швидке повернення коштів. У цьому, вважає вона, просто не має сенсу.

«Відзначу, що зараз багато колишніх прокурорів і суддів створили адвокатські контори, які за гроші вирішують проблеми з поверненням таких вкладів», – додала вона.

Як пишуть «Крим.Реалії», до березня 2014 року «ПриватБанк» мав на півострові найбільшу мережу відділень і банкоматів і став першим банком, який заблокував для кримчан доступ до їхніх рахунків. Багато юридичних та фізичних осіб з Криму, котрі переїхали з окупації, а також власники депозитів досі не можуть отримати від «Привату» свої внески та доступ до своїх рахунків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук