Криворізький металургійний комбінат через блокаду Донбасу закуповує сировину в Росії

Криворізький гірничо-металургійний комбінат «ArcelorMittal Кривий Ріг» (Дніпропетровська область) після блокади надходжень сировини із тимчасово непідконтрольних Україні територій почав закупівлі вугілля та коксу в Росії, повідомив керівник постачання підприємства Гириш Сардана в інтерв'ю корпоративному виданню »Металург», пише «Інтерфакс-Україна».

З його слів, в основному проблеми підприємства у 2017 році стосувалися поставок сировини. «Через уведення заборони на закупівлю сировини в зоні АТО і високі ціни на міжнародному ринку на вугілля і кокс ми були змушені переорієнтуватися на російський ринок. Однак через санкції, введені щодо певних транспортних компаній, ми маємо справу з нестачею вагонів, необхідних для доставки сировини з Росії. Попри всі труднощі, поставки не припинялися», – сказав представник комбінату.

За його словами, ще однією проблемою стала відсутність достатньої кількості вагонів і локомотивів з боку «Укрзалізниці», що спричинило збої в постачаннях вапняку з західної частини України і, як наслідок, зменшення обсягів надходження цієї сировини на підприємство.

При цьому Сардана зазначив, що підприємство працювало на повну потужність, що допомогло досягти рекордного рівня виробництва сталі – 7 млн тонн.

Нагадаємо, Рада національної безпеки і оборони України заборонила рух вантажів через лінію зіткнення на Донбасі. 16 березня 2017 року президент України Петро Порошенко ввів у дію це рішення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук