Кучма дратує обидві сторони переговорного процесу у Мінську, - політолог

Суспільство25 лютого 201546842

Другий президент України Леонід Кучма в якості представника України в контактній групі з врегулювання бойових дій на Донбасі дратує не лише представників т.зв. «ДНР» та «ЛНР», але й деякі кола всередині України. Про це 25 лютого в інтерв’ю агентству «Українські новини» заявив український політолог Віктор Небоженко.

«Відомо, що третя сторона переговорного процесу, яка намагається помирити опонентів, завжди заважає і викликає роздратування і підозрілість борються учасників. І тут випадок із Леонідом Кучмою не поодинокий», - так Небоженко пояснив невдоволення представників, так званих «ДНР» і «ЛНР» позицією Кучми в мінському переговорному процесі, а також критику на його адресу всередині України.

Небоженко припускає, що спроби дискредитації Кучми через «справу Ґонґадзе» і критику його ролі як парламентера від України, не є раціональними, а пов’язані із політичними інтригами. «Почасти до цього причетні бізнес-розбірки між Ігорем Коломойським і Віктором Пінчуком. Вони будуть тривати досить довго, але вплутування імені Кучми в цей процес не вирішить їх конфлікти», - вважає експерт.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук