Кучму інформаційно атакують через Пінчука, - Цибулько

Суспільство16 лютого 201537570

Політолог Володимир Цибулько заявив, що активізація «справи Гонгадзе» у ЗМІ може бути пов'язана зі спробою тиску на найближче оточення екс-президента Леоніда Кучми.

Інформаційні атаки на Кучму не спрямовані проти нього персонально, вважає експерт. На думку Володимира Цибулька, кінцевою метою атаки можуть бути бізнес-активи зятя Леоніда Кучми — Віктора Пінчука.

"По-перше, це може бути тиск на колишніх серйозних чиновників з оточення Леоніда Даниловича, які свого часу, можливо, були задіяні у перерозподілі тих чи інших активів. По-друге, це може бути тиск через Кучму на Віктора Пінчука, який володіє привабливими бізнес-активами», — заявив Володимир Цибулько, повідомляє телеканал 24.

Політолог додав також, що інформаційна кампанія, спрямована проти Леоніда Кучми, може бути організована конкурентами Віктора Пінчука – зокрема, Ігорем Коломойським.

«Якщо це спроби атаки на Пінчука, то це досить нераціональна поведінка, тому що Пінчук - серйозний лобіст інтересів України у світі. У нього є публічний імідж, який збудований за допомогою Ялтинської європейської стратегії (YES) та інших проектів. При наявності серйозного міжнародного публічного ресурсу, спроби Коломойського прив'язати до Пінчука якийсь кримінал будуть серйозно ускладнені», — додав політолог.

Цибулько нагадав також, що мати Георгія Гонгадзе неодноразово заявляла про непричетність Леоніда Кучми до смерті її сина.

Раніше про спроби шантажу Віктора Пінчука з боку Коломойського заявляв і народний депутат Володимир Ар’єв.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук