Культові американські комікси видадуть українською мовою

КультураК.С., 30 листопада 20166240
Культові американські комікси видадуть українською мовою

Українське видавництво «Рідна Мова» отримало ексклюзивні права на переклад коміксів DC українською мовою та готує їх видання спільно з київським Comic Con. Перші книжки мають бути видані навесні 2017 року. Про це повідомляє офіційна сторінка видавництва у Facebook.

Видавництво оголосило конкурс для перекладачів, які не лише добре володіють англійською мововю, а й розуміються на коміксах. Перші видані книжки планують презентувати вже на наступному Kyiv Comic Con.

DC Comics - одна з найбільших і найуспішніших компаній, яка була заснована у 1934 році та працює на американському ринку коміксів. Вона є видавничим відділом DC Entertainment Inc., що є дочірньою компанією Warner Bros. Власником Entertainment, у свою чергу, є Time Warner.

DC Comics випускає матеріали, що характерні багатьма відомими персонажами, такими як Супермен, Бетмен, Диво Жінка, Флеш та решта Всесвіту DC (DC Universe ).

Ініціали DC являють собою акронім популярної серії коміксів компанії Detective Comics, котра згодом стала частиною офіційної назви компанії.

DC Comics займає близько 31,50% ринку коміксів в Америці, в той час як його давній і найголовніший суперник- Marvel Comics близько 45%. Третє місце займає Image Comics- 5 %.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук