Культурні події у Львові на вихідні 16-17 лютого

Хіти Бродвею, прем'єра вистави «Аліса» і концерт «Гід по органній музиці»

17 лютого — концерт «Хіти Бродвею».

«Хіти Бродвею» для львів'ян. 17 лютого у театрі ім. Марії Заньковецької влаштують концерт творів із 12 найвідоміших мюзиклів світу. Таку програму підготував оркестр заньківчан, який для цього проекту назвався «BigShow Orchestra». А також солісти – львів'янки Наталія Поліщук, Оксана Караїм і гастролер із Польщі Якуб Воцял. У рідній країні цього співака називають найкращим солістом жанру мюзиклу. «Хіти Бродвею» вперше запрезентували у такому складі виконавців два роки тому. Зараз програму змінили і доповнили.

«Із попередньої програми буде десь 30% найкращих номерів, 70% – наново приготована музика з інших мюзиклів, які, можливо, не тільки у Львові, а й в Україні ще не звучали», – розповів головний диригент оркестру театру ім. М. Заньковецької Богдан Мочурад.

16 і 17 лютого — прем'єра вистави «Аліса» у Першому театрі.

Експеримент від Першого театру. Цими вихідними тут влаштують прем'єру вистави «Аліса» за твором Льюїса Керрола. Усі химерні пригоди головної героїні творці вистави втілять за допомогою тіней, ляльок, драматичної гри акторів, звуків і пластики. Це спільний проект України і Великобританії. Від Об'єднаного Королівства львівський театр отримав грант на цю постановку, а також авторські права.

«Варто прийти подивитися. По-перше, це єдина «Аліса» в Україні, по-друге, це єдиний випадок, коли в драматичному театрі використовують театр тіней в різних його варіаціях», – запросила режисерка Ірина Ципіна.

16 і 17 лютого — мистецько-освітня програма «Гід по органній музиці».

В Органний зал за доброю класикою та музичною історією. 16 і 17 лютого тут влаштовують «Гід по органній музиці». Це нова мистецько-освітня програма, на якій слухач за годину-дві проживе всю історію найбільшого інструмента світу – органа. Почує твори від найдавніших композиторів до шедеврів минулого століття. Музику підсилюватимуть розповіддю з історичними цікавинками.

«Ми будемо знайомити наших слухачів і слухачок із розкішним монстром – органом. А знайомити будуть актор Олександр Міщук та солістка Органного залу Надія Величко. Це буде п'ять століть органної музики упродовж одного концерту», – розповів Тарас Демко, заступник директора Органного залу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук