Львівські актори влаштували перформанс «Божевільне чаювання» перед прем'єрою «Аліси»

Перший театр 16 і 17 лютого влаштує прем'єру вистави «Аліса» за твором Льюїса Керрола. За кілька днів до прем'єри театрали чаювалися із головними персонажами.

У Львові влаштували «Божевільне чаювання» з Капелюшником та Білим Кроликом. У їхній дивакуватий світ потрапила Аліса, впавши у кролячу нору. Впізнали цей сюжет відомої казки Льюїса Керрола? Такий костюмований перформанс влаштував Перший театр перед прем'єрою вистави «Аліса». На чаюванні зіграли фрагмент із вистави.

Абсурд, який Аліса спостерігає у Дивокраї, ‒ це безглузді правила, які нав’язує нам суспільство і в яких важливо не загубити себе. Так позиціонує цю виставу харківська режисерка Ірина Ципіна.

«Головним моїм завданням, яке я перед собою ставила, було відповісти на питання: чому Аліса стрибнула в кролячу нору. Цією постановкою я намагаюся відповісти на це запитання: вона стрибнула в пошуках себе справжньої», ‒ розповідає режисерка Ірина Ципіна.

Над постановкою працювали лише жінки. Навіть роль Капелюшника отримала акторка Олена Крилова.

«Цікаво з моїм тоненьким голосом піймати цю чоловічу нотку в голосі і поводження чоловіка. Мені було з цього боку дуже цікаво працювати над роллю», ‒ зізнається Олена Крилова.

«Аліса» ‒ це українсько-англійський проект. Він виграв грант у конкурсі Британської ради «Taking the Stage», отримав 50 тисяч гривень, а ще до нас приїжджала консультувати британська режисерка Джульєт Форстер. Така постановка влаштує подорож у Дивокрай не лише глядачам, а й акторам, бо вони мають нагоду спробувати себе в інших видах театру: тіней, пластики і ляльок.

«Театр тіней ‒ для нас щось нове, у нас ще не було жодної такої постановки, де були б тіні. І коли я потрапляю туди, за екран, де будуть відбуватися тіні, для мене, як для акторки, це справжнісінький Дивокрай. Бо там все по-іншому відбувається, не так, як ми звикли на сцені, коли тебе глядач бачить. А там по-іншому треба існувати», ‒ пояснює виконавиця ролі Аліси Наталія Алексеєнко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук