Куйбіда: Для кого з нормальною психікою 22 червня може бути святом?

15 червня 201187444

Дата 22 червня не може бути святом, оскільки нормальні люди відзначають не початок, а завершення війни, заявив екс-мер Львова Василь Куйбіда.

«Яким 22 червня може бути святом, скажіть мені? Для кого з нормальною психікою початок війни є святом, що треба це відзначати? Нормальні люди відзначають, коли завершилася та бойня, і аналізують, намагаються зрозуміти, що ж привело до такої бойні, які помилки були зроблені, і не тільки владою, але суспільство як допустило того», - зазначив Куйбіда 15 червня під час круглого столу «Чи не буде повторено 22 червня помилок 9 травня у Львові?».

Також Василь Куйбіда висловив жаль з приводу того, що в Україні не засудили комуністичну ідеологію на рівні із нацистською, як це зробили у Прибалтиці, згідно з рішеннями ОБСЄ і Європарламенту.

Своєю чергою, депутат Львівської обласної ради від НРУ Святослав Шеремета з приводу 22 червня наголосив, що ця дата не є початком Другої Світової війни для Львова.

«Справді, для львів’ян початок Другої світової війни – це є 1 вересня 1939 року. А навіть, я би сказав – це, звичайно, ще є не дуже поширене явище – я би сказав, що для України і українців Друга світова війна почалася 15 березня 1939 року, коли хортистська Угорщина напала на Карпатську Україну», - сказав він.

Нагадаємо, харківський губернатор Михайло Добкін заявляв, що пропонуватиме делегації з Харківської області, луганчанам і донеччанам поїхати 22 червня до Львова. За його словами, гості приїдуть покласти квіти до пам’ятників загиблим під час ВВВ без партійної символіки, георгіївських стрічок і червоних прапорів.

22 червня вважається початком Великої Вітчизняної війни.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук