Куйбіда пропонує віддавати замки в концесію лише частково

2 червня 20082380

"Питання концесії замків дуже складне. Ми повинні все докладно вивчити, бо, як правило, лихе ховається в дрібницях, щоб не було такого, що після цього ми можемо втратити доступ до замків", - повідомив у коментарі ZAXID.NET міністр регіонального розвитку та будівництва Василь Куйбіда.

"Думаю, що це питання вирішуватиме навіть не Кабмін, а Верховна Рада України. Перед тим, як приймати таке рішення, необхідно створити інституцію, яка могла б здійснювати належний контроль за цими процесами. Щодо самої концесії, то можу сказати, що можна віддавати не цілий об’єкт, а лише його частину. Наприклад, спальні, господарчі приміщення можна віддавати у концесію і створювати там готелі", - додав міністр.

Він також зазначив, що коли питання стоятиме таким чином: чи віддавати замки в концесію, чи вони зруйнуються, то рішення прийматиметься на користь збереження пам’ятки.

Довiдка ZAXID.NET

Кабінет міністрів України вніс до Переліку об'єктів права державної власності, які можуть надаватися в концесію, два замки та один палац на Львівщині. Про це йдеться у постанові Кабміну № 1338 від 21 листопада 2007 року.

До переліку об'єктів права державної власності, які можуть надаватися в концесію, внесено: замок (1484 рік) - пам'ятка архітектури с. Свірж Перемишлянського району, замок (XVI-XVII ст.) - пам'ятка архітектури національного значення, с. Старе Село Пустомитівського району, палац (XIX ст.) - пам'ятка архітектури національного значення, с. Тартаків Сокальського району.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук