Кужель: Європа скоротить на 70% видачу українцям віз

21 жовтня 201122918

Заступник голови партії «Сильна Україна» Олександра Кужель заявляє, що має неофіційну інформацію про те, що європейські дипломати прийняли рішення скоротити на 70% видачу Шенгенських віз українцям, через те, що громадяни Україні згодні жити за принципами недемократичної країни.

«Економічне співвідношення наших зустрічей (з ЄС – ред.), документів є дуже гарне. Але той сигнал, який сьогодні дають дипломати, що прийняте рішення, практично, на 70% скоротити Шенгенські візи для українців, і коли ми запитали – чому, чому, це ж Президент таким чином вирішує політичні питання. Вони сказали: якщо країна згодна жити по принципам недемократичної країни, то її громадяни нецікаві….», – заявила Кужель.Кужель пояснює, що офіційно оприлюднювати таку інформацію європейські дипломатичні кола не будуть, а громадяни України відчують це найближчим часом.

«Дуже багато є аналітичної літератури, аналітичних висновків. Такого ж ніхто вам не покаже. Ми зараз відчуємо звернення людей. Я б на прикладі Європейського союзу просила би не впускати тих, хто впливає на прийняття таких політичних рішень», – пояснює Кужель.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія 8

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук