Квест-кімнати від «Замкнені» стануть викликом для любителів гострих відчуттів

Суспільствопромоція, 14 квітня 20160

Чи задумувалися ви про свої страхи? Чи були готові до зустрічі з ними? Чи вистачить вам сил подолати як зовнішні, так і внутрішні перепони, щоб вийти назовні? Квест-кімнати «Замкнені» допоможуть дати відповідь на ці питання!

Творці квест-кімнати запевняють, що сильних емоцій для тих, хто захоче опинитися в замкнутому просторі, не бракуватиме. Спеціально розроблені сценарії квестів дадуть учасникам можливість відчути цілий спектр емоцій – від розгубленості до впевненості, від страху до радості. А розділити ці відчуття можна буде з друзями, рідними або колегами – «Замкнені» можуть приймати від двох до чотирьох осіб.

Головна фішка кімнати випливає із назви – замкнені всередині гравці за годину мають розгадати всі ребуси-секрети-головоломки та вийти назовні. Впоратися буде нелегко – над завданнями працювали справжні професіонали, яким подобається ставити людей в глухий кут. Але шанс вийти є у кожного, якщо працювати в одній команді і бути максимально уважним. Командна складова надзвичайно важлива у всіх квестах, тому нова квест-кімната стане чудовим способом налагодження корпоративної культури. Недарма бізнес-тренери стверджують: ніщо так не згуртовує, як спільні випробування. А пережиті разом емоції та вирішення складних завдань допоможуть колегам краще зрозуміти один одного.

На користі інтелектуально-емоційних випробувань наголошують і психологи – квести дозволяють розширити рамки пізнання світу та власних можливостей, дарують емоційний заряд, що може стати поштовхом до творчості, додати енергії та надихнути на нові, креативні ідеї. Гострі, сильні враження завжди стимулюють і дозволяють вийти з повсякденної рутини в інший, яскравіший вимір.

До того ж, квест-кімнати це хороший спосіб дружнього чи сімейного відпочинку. Невелика кількість осіб – від двох до чотирьох – ідеально підійде батькам із дітьми. Тут кожен зможе відчути себе однаково важливим, а така весела пригода ще довго буде лишатися яскравим сімейним спогадом.

Приємно здивують «Замкнені» любителів інтелектуальних забавок – адже в цій квест-кімнаті стандартні підходи не проходять. Сценарії квестів продумані так, щоб люди шукали нетрадиційні рішення, мислили креативно, виходили за рамки. Тож якщо хочете здивувати себе або інших – подаруйте унікальну розвагу, яка розворушить уяву. Спробуйте прийняти виклик квест-кімнати «Замкнені» – і ви переконаєтеся, що такий формат відпочинку справді оригінальний, цікавий та яскравий. 

Деталі на сайті: vzaperti.com.ua

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук