ЛАЗ має поремонтувати автобуси, поставлені Львову, - Садовий

Христина Нога, 17 січня 201220242
ЛАЗ має поремонтувати автобуси, поставлені Львову, - Садовий
фото ZAXID.NET
Маршрутки

Міський голова Львова Андрій Садовий сподівається, що «Львівський автобусний завод» займе конструктивну позицію щодо ремонту 9 автобусів, які через поломки не виходять на радіальні маршрути.

Як повідомив директор ЛК АТП №1 Андрій Тимчина ZAXID.NET, з числа 9-типоламаних лазівських автобусів 4 є на гарантійному терміні, а 5 – 1-1,5 року експлуатації. «Це всі автобуси, які ми отримували у 2010,2011 роках», - сказав він.

Начальник відділу ремонту транспортних засобів підприємства Олександр Кобіль повідомив, що в одного автобуса не працює система опалення салону, в одного – коробка передач, ще у 5 – проблеми з паливною апаратурою.

Міський голова Львова Андрій Садовий з цього приводу заявив: «Є керівництво автобусного заводу. Цього тижня вони усі будуть у Львові. І вони отримають дуже серйозне попередженні від мене. Така ж позиція є у Львівської облдержадміністрації. Це проблема, яка сьогодні мучить всіх. Я б мріяв, щоб у Львові їздили і автобуси, і тролейбуси тільки львівського автобусного заводу, але вони мають їздити, а не вийшовши з заводу трошки поїздити і приїхати стояти у відстійнику».

Він прокоментував ZAXID.NET: «Додаткових коштів з бюджету Львова на ремонт цих автобусів ми виділяти не будемо. Ми це чітко аргументуємо перед підприємством. Вони мали б взяти тихесенько ці автобуси, поремонтувати спокійно, без крику, щоб ми забули цю тему».

Щодо перспектив співпраці міста із заводом А.Садовий зазначив: «Мені боляче, що це проблема нашого львівського заводу. Коли ми купуємо автобуси у ЛАЗ, то хочемо, щоб люди мали у Львові роботу, щоб податки платилися в місті, але ми не маємо адекватної відповіді, бо ці автобуси стоять. Як я можу приймати рішення купувати автобуси в іншому місті, це ж наше - львівське, - ситуація складна. Будемо ставити питання, щоб якість була набагато вищою, лише тоді будемо купувати».

Він уточнив, що 10 автобусів, які поставлені із китайськими комплектуючими, місто не оплачує. «Ми ще не заплатили за 10 автобусів. Поки ситуація не буде виправлена, ми не заплатимо. У плані фінансів тримаємо достатньо жорстку ситуацію. Будемо платити за той транспорт, який повністю відповідає технічним умовам, відповідно до підписаних угод. Це – принципово», - сказав А.Садовий.

Зазначимо, 13 січня заступник начальника управління транспорту і зв’язку Львівської міської ради Андрій Білоус повідомив, що на окремих радіальних маршрутах пасажири відчувають незручності через те, що 9 лазівських автобусів не виходять на лінію, вони – «трупи».

Львів купував автобуси у ТОВ «ЛАЗи» у межах державної програми з підготовки до Євро-2012.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Василь 17 січня 2012, 16:58

  А то правда, що Лубківський з Києва, той що в ЄВРО, заставив Львів купити ті автобуси з ЛАЗу, бо він там має якусь власність. Журналіст покопайте, чи то так, бо то такі патріоти ті Лубківські, а за місто ні фіга не думають

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • xyz 17 січня 2012, 15:59

  Od początku było wiadomo, że tak to się skończy!
  Na autobusach - tak, jak na butach - nie wolno oszczędzać. Trzeba kupować je u sprawdzonych producentów, dających wiarygodne gwarancje.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук