ЛАЗ пробує відвоювати недобудований будинок культури

27 вересня 20110

Представники ЛАЗу звернулися 26 вересня до мера Львова та голів депутатських фракцій з проханням на найближчій сесії Львівської міськради розглянути протест прокурора Львова Андрія Стасіва від 4 серпня 2011 р. на ухвалу ЛМР №541 від 1 червня ц.р., відповідно до якої ділянку на вул. Кн. Ольги, 110 передано в оренду для завершення будівництва ТзОВ «Західний інвестиційний союз».

 Про це 27 вересня під час прес-конференції повідомив директор департаменту з корпоративних прав, процедур та власності ЛАЗу Юрій Вавринюк.

Ю.Вавринюк повідомив, що йдеться про ділянку, на якій розташований недобудований з радянських часів будинок культури підприємства. За його словами, підприємство має рішення виконавчого комітету міста 1975 року з дозволом на проектування і будинку культури на земельній ділянці на вул. Кн. Ольги, 114 і є фактичним землекористувачем. У роки незалежності нових документів на землю, тощо, ЛАЗ не оформив. Щоправда, у 2010 році уклав договір із землевпорядною організацію для цього, адже вирішив пропонувати місту перебудувати недобудову у Льодовий палац. Ю.Вавринюк зазначив, що під адресами Кн. Ольги, 110 і Кн. Ольги, 114 є один і той же об’єкт незавершеного будівництва.

У протесті прокурора м. Львова А.Стасіва, наданого Ю.Вавринюком, вказується, що відповідно до інформації Держкомзему у Львові земельна ділянка на вул. Кн. Ольги, 110, згідно списку землекористувачів та землевласників Франківського району Львова, затвердженого рішенням виконкому ЛМР №51 від 6 лютого 1998 року «Про інвентаризацію земель», знаходилася у фактичному користуванні будинку культури ЛАЗ без належно оформлених правовстановлюючих документів на землекористування.

Прокурор вказує, що передача в оренду згадуваної земельної ділянки відбулася без отримання нотаріально посвідченої згоди правонаступника ЗАТ «Львівський автобусний завод».

Відтак А.Стасів пропонує скасувати ухвалу Львівської міської ради №541 від 1 червня цього року «Про користування ТзОВ «Західний інвестиційний союз» земельними ділянками на вул. Кн. Ольги, 110», - скасувати, як незаконну.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук