ЛАЗ виготовив до Євро-2012 транспорту на понад 1 млрд грн

Наталія Зубрицька, 30 січня 201210701
ЛАЗ виготовив до Євро-2012 транспорту на понад 1 млрд грн

Генеральний директор ЛАЗу Ігор Малець повідомив 30 січня журналістам, що за держзамовленням до Євро-2012, ЛАЗ освоїв на виробництво автобусів і тролейбусів приймаючим містам понад 1 млрд грн. До кінця цього року, з його слів, ця сума має становити близько 1,5 млрд грн

На сьогодні зі 133 автобусів від ЛАЗу Львів отримав 33. «Ми готові взяти для Львова замовлення ще на 100», – додав він.

Загалом, за словами Мальця, планується, що до Євро-2012 ЛАЗ виробить для приймаючих міст близько 1000 автобусів і тролейбусів.

«Є різна ціна: автобуси мають одну ціну, тролейбуси іншу», – сказав гендиректор ЛАЗу.

Також він заперечив інформацію, що в Донецьк закуповують автобуси кращої комплектації, аніж у Львів. Він запевнив, що всі автобуси однакової якості і стандарту Євро-3.

Крім того, Ігор Малець розповів, що Сербія і Хорватія мають намір замовити у ЛАЗу 300 автобусів і 200 тролейбусів.

«Тривають переговори… Замовлення досить велике. Тендери можуть затягнутися до літа», – сказав він.

Щодо Македонії, ЛАЗ виконав замовлення на 80 коротких автобусів і очікує нової угоди на 40 довгих.

Нагадаємо, 9 автобусів «ЛАЗ», придбаних містом для ЛК АТП №1, потребують ґрунтовного ремонту. Їх зняли з обслуговування радіальних маршрутів у Львові. «9 лазівських автобусів – трупи», - заявив 13 січня заступник начальника управління транспорту Львівської міської ради Андрій Білоус.

Згодом міський голова Львова Андрій Садовий висловив сподівання, що «Львівський автобусний завод» займе конструктивну позицію щодо ремонту 9 автобусів, які через поломки не виходять на радіальні маршрути. Мер також сказав, що 10 автобусів, які поставлені із китайськими комплектуючими, місто не оплачує. «Ми ще не заплатили за 10 автобусів. Поки ситуація не буде виправлена, ми не заплатимо. Будемо платити за той транспорт, який повністю відповідає технічним умовам, відповідно до підписаних угод. Це – принципово», - сказав А.Садовий.

Згодом міський голова провів розмову з керівництвом Львівського автобусного заводу щодо ситуації з неякісним функціонуванням автобусів Львівського заводу. Внаслідок розмови керівництво автобусного заводу попередньо погодилось відремонтувати неполадки в автобусах у найкоротший термін і за кошти підприємства.

Водночас, генеральний директор ТзОВ «ЛАЗи» Ігор Малець запевняв, що дев’ять автобусів заводу, які використовувало комунальне АТП №1, потребують не гарантійного ремонту, оскільки пошкоджені через ДТП. Про це він повідомив журналістам 18 січня.

Додамо, Львів купував автобуси у ТОВ «ЛАЗи» у межах державної програми з підготовки до Євро-2012.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук