ЛАЗу відімкнули електрику через борги

15 грудня 20082690

11 грудня ВАТ "Львівобленерго" припинило електропостачання ЗАТ "Завод комунального транспорту", колишній Львівський автобусний завод, у зв’язку із заборгованістю за спожиту електроенергію - 331,3 тис. грн, - повідомили ZAXID.NET у відділі корпоративних зв’язків ВАТ "Львівобленерго".

2 грудня ЗАТ "Завод комунального транспорту" отримав рахунок для оплати за спожиту електроенергію, а також повідомлення про припинення електропостачання в разі неоплати.

ЗАТ "Завод комунального транспорту" не провів оплати згідно з виставленим рахунком, відповідно, 11 грудня ВАТ "Львівобленерго" припинило електропостачання боржнику.

ВАТ "Львівобленерго" керується у своїй діяльності чинним законодавством. Згідно із Правилами користування електричною енергією, споживач зобов’язаний оплачувати за поточне споживання електроенергії протягом 5-ти операційних днів з дня отримання рахунку. У свою чергу постачальник електричної енергії зобов’язаний, попередивши споживача не пізніше, ніж за три робочі дні, припинити повністю або частково постачання електричної енергії у разі несплати рахунків відповідно до умов договорів.

За листопад цього року загальний борг споживачів перед ВАТ "Львівобленерго" зріс на 5,3 млн грн і на 1 грудня становить 57,5 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук