Легальних виробників хочуть змусити платити за спирт на 20% більше

ДП «Укрспирт» намагається підвищити ціни на сировину для легальних виробників вже з 1 січня 2018 року.

Про це заявляє новий в.о. директора держпідприємства Юрій Лучечко.

Для того, щоб не допустити ці корупційні схеми ДП «Укрспирту», найбільші виробники України направили відкритого листа президенту і прем'єр-міністру.

Представник ТОВ «УДК» Ігор Стрілець вважає, що все, чого прагне нове керівництво «Укрспирту» – це збільшити свій прибуток. І робить це зовсім не за правилами, адже просто необґрунтовано підвищує ціни на спирт, замість того, щоб оптимізувати витрати і виробничі процеси.

«Корупція «Укрспирту» набуває нових форм, а Лучечко продовжує політику своїх попередників – безальтернативно і необґрунтовано підвищує ціну на спирт, зловживаючи монопольним становищем на ринку», – зазначив Ігор Стрілець.

Якщо ціни на спирт збільшаться, то збільшиться й частка контрафакту, яка вже сьогодні складає більше 50%. З цим потрібно боротись, а не навпаки – ускладнювати роботу підприємствам, які наповнюють бюджет.

Директор ТОВ «Національна горілчана компанія» Віталій Яценко вважає, що з підвищенням вартості, катастрофічна ситуація з нелегальним ринком, що склалася в алкогольній галузі, тільки посилиться і негативно відіб'ється на економіці країни.

«Подібними діями ДП «Укрспирт» намагається перекласти відповідальність за свою неефективну роботу в першу чергу на легальних виробників алкоголю, а також на кінцевих споживачів, закладаючи у вартість своєї продукції зміст тисяч непрацюючих співробітників і охорону виробництва, яке простоює роками», – заявив представник Nemiroff Юрій Сорочинський.

В цих корупційних схемах є тільки один переможець – ДП «Укрспирт». Всі інші – виробники алкоголю, споживачі та бюджет – постраждають від цього, в той час, як «хтось» непогано на цьому заробить.

Тому Петро Порошенко та Володимир Гройсман повинні відповістити і швидко відреагувати на відкритий лист, які направили найбільш виробники України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук