Леонід Кучма подарував фортепіано юним львівським музикантам

Головні Новини за 14 жовтняМарічка Крижанівська, 14 жовтня 2014, 14:58 0
дивіться також

Другий президент України Леонід Кучма відвідав Львів і подарував фортепіано Львівській спеціалізованій музичній школі-інтернат імені Соломії Крушельницької.

"Мені дуже приємно підтримати обдарованих дітей. Я знаю, що у вашої школи - чимало славетних випускників. А фортепіано - це як буквар для музикантів, тому сподіваюся, що цей новий інструмент допоможе кожному досягати вершин", - наголосив Кучма під час зустрічі.

Другий президент передав львівській школі фортепіано марки "Essex", а от Стрийській музичній школі подарував сертифікат для купівлі необхідних інструментів.

Також під час свого візиту Кучма заявив, що переговори про мир на сході не завершилися.   

"Я на 100% переконаний, якби б не було тих кроків, у тому числі протоколів, меморандумів Мінських, то не було б і усіх наступних кроків. Ми практично  через день спілкуємося з цією донецькою і луганською командою і було занадто багато проблем: і обмін полоненими, і падіння літака. Хочу сказати, що ми продовжуємо цим займатися. Ніхто у світі не повірить, що коли сказали слово "А", то на тому буде кінець. Бо якщо сказали "мир", це не означає, що не знайдеться тої сили, яка цього не хоче". 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук