Лейла Аджаметова виграла для України золото на паралімпійській стометрівці

СпортАндрій Стець, 11 вересня 20167240
Лейла Аджаметова пробігла дистанцію за 11,79 секунди, встановивши світовий рекорд

Українська легкоатлетка Лейла Аджаметова виграла золоту медаль Паралімпійських ігор в бігу на 100 м для спортсменів категорії T13 (з порушенням зору). Вона пробігла дистанцію за 11,79 секунди, встановивши світовий рекорд.

Срібло у цій дисципліні завоювала Ілс Хейес з ПАР, а бронзу - Кім Кросбі з США. Ще одна українка Олена Глєбова прийшла до фінішу четвертою.

Зазначимо, що дещо раніше золоту медаль  для України виборов весляр Роман Полянський. Загалом в активі української збірної вже є 14 золотих медалей Паралімпіади.

Таким чином, наша команда вже має 39 нагород (14 золотих, 10 срібних та 15 бронзових) і продовжує перебувати в трійці лідерів. Китай посідає перше місце (74: 27-27-20), на другому - Великобританія (39: 18-8-13).