Лігачова вважає, що влада має припинити антиукраїнську діяльність «Інтера»

Суспільство10 жовтня 20163331

Влада повинна нарешті проявити політичну волю і навести порядок в інформаційному просторі, зокрема з телеканалом «Інтер», який займається розхитування ситуації в країні.

Про це заявила відомий медіаексперт Наталія Лігачова на своїй сторінці в Facebook.

Вона відзначає, що «Інтер» щодня вихваляє «Оппоблок» (тобто колишніх регіоналів, які сплять і бачать себе знову при владі разом з «московськими вигнанцями»), як влада знищує країну і який терор в Україні проти опозиції (тобто кліки Януковича, уточнимо) і «незалежних ЗМІ».

«Цього недостатньо, щоб загальнонаціональний канал, створений не просто на аналогової частоті, тобто належить державі, а ще й на мережі, побудованої за радянських часів тією ж державою (а не власниками каналу!) – не міг вести редакційну політику, в якій на баланс і плюралізм думок просто покладений болт?! в якому день за днем, день за днем йде тупий піар ОППО, розхитування ситуації в країні – яка веде війну», – підкреслила вона.

Лігачова зазначила, що відповідно до закону і Конституції телеканали зобов'язані у своїй діяльності реалізовувати принципи об'єктивності і достовірності інформації.

«Нацрада, Мінінформполітики, ВР – не чули? Немає повноважень для впливу? І немає можливості провести через парламент відповідні законодавчі зміни – щоб в умовах тієї ж АТО мати адекватну інформаційну політику? І робота над Стратегією інформаційної безпеки де-факто заблокована? Так-так , і Захід сильно стурбований утисками свободи слова ... Ну так, ну так...», – написала вона.

«Тільки мені чомусь здається, що немає насправді тільки одного: політичної волі. А чим відсутність політичної волі в таких випадках закінчується – всім відомо, тільки ніхто, на жаль, ніколи не робить висновків. Воно ж так спокусливо зі старими корефанами з «кліки» набити ще пару скринь баблом... Заради цього і кожен день повторюється за «терор проти опозиції» можна», – резюмувала експерт.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук