Лікарі рятують військових на сході в жахливих умовах, - волонтери

СуспільствоВ.К., 23 червня 201514040

Лікарні в районних центрах Донецької області (Селідове, Курахове, Новоайдар, Старобільськ), куди звозять поранених українських військових з передової, забезпечені по зразку 1970-их років – все зношене, а розхідні матеріали або відсутні, або у вкрай недостатній кількості. Про це повідомляється на сторінці волонтерського проекту «Повернись живим» у Facebook.

«Там в нереальних умовах люди в білих халатах рятують життя нашим воїнам. Найчастіше підручними засобами, в операційних, де поломані операційні столи і лампи, інструмент зношений і в недостатній кількості. Мало того, відсутні стерилізатори для хірургічного інструменту, нема асортименту апаратів зовнішньої фіксації (щоб рятувати кінцівки нашим хлопчикам) і вони розкомплектовані. Ось в таких умовах лікарі рятують життя і здоров’я, за що перед ними треба схиляти голову», - написала волонтер Оксана Окопова.

За її словами, лікарі просять про допомогу у порятунку життів військових, тому волонтери не можуть обійтися без спонсорської допомоги. На даний момент волонтери повинні зібрати майже 600 тис. гривень, щоб закупити набір травматологічних і хірургічних інструментів, апарати зовнішньої фіксації кісток, електроніж, світильник операційний, апарати штучної внетиляції легенів та інше медобладнання.

Номери карток у ПриватБанку:

5457 0822 3299 9685 Дейнега Віталій

5211 5374 4662 3360 Стократюк Вікторія

Решту реквізитів шукайте на сторінці фонду у Facebook.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук