Лікування спини без операцій – ефективніше за хірургічні методи

Консервативними методами можна вилікувати хронічні, посттравматичні та післяопераційні патології опорно-рухового апарату.

Суспільствопромоція, 8 лютого 201643991
Лікування спини без операцій – ефективніше за хірургічні методи
фото ivr.ua
Спину краще лікувати консервативними методами

У Львові відкрилась філія відомої в Києві мережі медичних клінік «Інститут вертебрології та реабілітації». 95% пацієнтів клініки вирішують свої проблеми зі спиною без операцій. «Інститут вертебрології та реабілітації» досягає таких результатів за допомогою комплексу консервативних методів: корекція хребта методом «короткого важеля»лікувальний масаж, фізіотерапія, лікування рухом на комп’ютеризованих медичних тренажерах David.

Згідно з європейськими дослідженннями безопераційне консервативне лікування спини часто є набагато ефективнішим за хірургічне втручання. Наприклад, у Фінляндії провели експеримент і порівняли результати МРТ чоловіка, якому була призначена хірургічна операція, до та після піврічного курсу консервативного лікування грижі. У результаті системного безопераційного лікування рухом розмір грижі значно зменшився. Багато інших досліджень також підтверджують ефективність нехірургічного лікування.

«Із мого 15-річного досвіду роботи зі спиною та досвіду моїх колег, я прийшов до висновку, що в лікуванні і профілактиці захворювань спини необхідно віддавати перевагу консервативним безопераційним методам лікування. Операційне втручання краще використовувати в крайньому випадку, коли нехірургічні методи не допомагають, а не робити операцію заради операції. В «Інститут вертебрології та реабілітації» часто приходять люди, яким була призначена операція, а насправді їм допоміг курс лікування рухом або іншими безопераційними методами. Більше того, наприклад, після видалення грижі може утворитися рубець, який буде приводити до аналогічних симптомів, як і до операції грижі, також чинячи тиск на корінцеві (нервові) структури», – зазначив лікар вищої категорії, ортопед-травматолог, вертебролог, головний лікар «Інституту вертебрології та реабілітації», Ігор Каришев.

В «Інституті вертебрології та реабілітації» лікують остеохондроз хребта, протрузії, грижі, артроз, артрит, радикуліт, п'яткову шпору та інші хронічні, посттравматичні та післяопераційні патології опорно-рухового апарату. Для цього використовують корекцію хребта методом «короткого важеля», яка є дуже безпечною завдяки точному впливу на необхідну ділянку та не зачіпає сусідні здорові ділянки хребта, зв'язки або м'язи. «Інститут вертебрології та реабілітації» також надає повний спектр фізіотерапевтичних процедур: електротерапія, ультразвукова терапія, магнітно-лазерна терапія, ударно-хвильова терапія, карбокситерапія та інші. Завдяки лікувальному масажу вирішують проблему м'язової скутості, яка призводить до болю в спині.

«Інститут вертебрології та реабілітації» використовує тільки нехірургічні методи лікування захворювань спини, але в деяких випадках все ж неможливо обійтися без операції. Лікарі діагностують такі випадки відразу під час консультації та відправляють у спеціалізовану клініку.

Лікарі «Інституту вертебрології та реабілітації» мають більш ніж 10-річний досвід роботи з консервативними методами лікування, встигли попрацювати травматологами, ортопедами, хірургами також в інших медичних установах. Поєднання різноманітного досвіду дозволяє кожному з лікарів приймати обґрунтоване рішення при виборі оптимального методу безопераційного лікування.

На базі львівської філії також буде діяти спеціально обладнаний зал з медичними тренажерами, де застосовуватиметься унікальна в Україні фінсько-німецька методика David для закріплення результату лікування надовго. У Європі методику David застосовують уже більше 20 років. Вона офіційно визнана найбільш ефективною для лікування проблем спини рухом.

Зал з комп'ютеризованими медичними тренажерми David

Коли слабкі або асиметрично розвинені глибокі м'язи спини не підтримують хребет, з'являються різні викривлення постави, неприродне навантаження на міжхребцеві диски і суглоби, що призводить до різних захворювань спини та болів. І, навпаки, травми і тривалі болі в спині призводять до негативних наслідків для м'язового корсету, який підтримує спину. Навіть якщо людина регулярно займається спортом, у неї можуть бути проблеми зі спиною, тому що звичайні фітнес тренажери нерівномірно розподіляють навантаження на м'язи спини, а також не опрацьовують глибокі м'язи. Тому основна мета курсу лікування David – поліпшення витривалості глибокої мускулатури, у тому числі усунення м'язової асиметрії, з використанням високотехнологічного обладнання David під керівництвом досвідченого реабілітолога.

Для вилікування більшості захворювань спини потрібен системний підхід, часто зміна звичного режиму життя: необхідно контролювати свою поставу під час сидіння, сну, керування авто, обов’язково треба робити регулярні фізичні вправи, дотримуватися принципів здорового харчування. 

Адреса «Інституту вертебрології та реабілітації» у Львові: вулиця Кульпарківська, 99 б.

Довідки за телефоном:   (032) 254-03-46

Сайт: ivr.ua

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук