Лілія Гриневич домовилася із Світовим Банком про про експертну допомогу у сфері держзакупівель

Світовий банк надасть МОН експертну допомогу в проведенні держзакупівель для запуску цифрової освіти

Світовий банк надасть Міністерству науки і освіти України експертну допомогу в проведенні держзакупівель електронних пристроїв, підручників, а також традиційної друкованої літератури, та з інших питань, що стосуватимуться запуску електронної освітньої платформи. Про це на своїй сторінці у Facebook написала сьогодні міністр освіти Лілія Гриневич.

Як зазначається, така домовленість була досягнута під час зустрічі у Вашингтоні міністра та представників групи Світового банку, що займається проектами у сфері освіти. «Представники Банку погодились надати експертну оцінку по закупівлях. Найближчим часом в Україну має приїхати команда для продовження потрібних нам консультацій. Вони також готові говорити та підтримувати наші плани по запровадженню цифрової освіти, допомогти з визначенням основних пріоритетів, над якими потрібно працювати для того, аби наші плани щодо впровадження електронної платформи були успішні», - йдеться у дописі міністра.

Фото: Міністерства освіти і науки

Лілія Гриневич також поінформувала, що говорила з представниками СБ про збільшення фінансової підтримки. Вони домовилися, що детальніше опрацюють це питання з очільником СБ в Україні. Потім розглянуть можливість збільшення фінансової підтримки на наступний фінансовий рік.

За результатами зустрічі міністр освіти й науки висловила задоволення тим, що відносини між МОН та СБ поступово поліпшуються. Лілія Гриневич зазначила, близько 10-ти років тому міністерство мало значний грант від СБ. Однак за результатами програму закрили з оцінкою незадовільно, а репутація Міністерства була заплямована на багато років вперед. «Саме тому, власне, поки ми не можемо розраховувати на фінансово великі проекти, але максимально намагаємося показати себе спроможно та ефективно у більш вузькій співпраці - це відкриє дорогу далі», - пояснила Гриневич.

Також під час візиту до США міністр розповіла у Держдепі про плани України щодо імплементації мовної статті Закону «Про освіту».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук