Світовий банк виявив ознаки глобальної кризи середньої освіти

Діти проводять в школах більше часу, але при цьому рівень їх знань майже не зростає

СвітРоман Ганкевич, 29 вересня 20174370
Дослідники Світового банку виявили зв'язок між рівнем розвитку економіки і успіхами в шкільній освіті дітей

Світовий банк вказав на ознаки глобальної кризи середньої освіти. Про це зазначається в доповіді організації «Потенціал системи освіти: як навчитися його реалізувати» за 2018 рік.

Як зазначається, автори доповіді Світового банку оголосили про глобальну кризу освіти. Діти стали більше часу проводити в школах, однак при цьому рівень їх знань зростає незначно. Згідно з інформацією експертів, в країнах за період з 1950 по 2010 рік витрачений людьми на отримання середньої освіти час збільшився з 2 до більш ніж 7 років. Таким чином за 60 років люди стали витрачати в 3,5 рази більше часу, намагаючись засвоїти читання та арифметику в якості основних навичок, однак загальний рівень освіти в країнах виріс незначно. Діти більше часу проводять у школі, але - не навчаються.

Крім того, дослідники виявили зв'язок між рівнем розвитку економіки і успіхами в освіті дітей в школі. Також, жителям бідних регіонів для досягнення матеріального успіху потрібно більше знань, ніж мешканцям економічно розвинених країн. «Всередині країн результати навчання майже завжди набагато гірші серед бідних. Наприклад, в Уругваї бідні діти в шостому класі оцінюються як «не компетентні» з математики і їх в п'ять разів більше, ніж серед дітей багатих батьків. Близько 260 мільйонів чоловік навіть не зареєстровані в початковій або середній школі», - йдеться в доповіді.

Нагадаємо, раніше була оприлюднена доповідь Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), в якій мовиться, що сьогодні в світі майже 50 млн дітей вважаються біженцями. Повідомляється, що близько 28 млн дітей переховуються від збройних конфліктів у межах своєї країни або інших держав. Також близько 1 млн дітей просять притулок і ще 20 млн покинули свої країни через бідність або з інших причин.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук