Ліміту газу на квітень «Львівтеплоенерго» досі не надали

Головні новини Львова 15.04Ірина Ващишин, 15 квітня 2016, 19:12 357 0

НАК «Нафтогаз» так і не надав «Львівтеплоенерго» ліміту газу на квітень. Для його отримання підприємство мусить мати угоду з «Нафтогазом» на постачання палива.

Попередній договір був укладений до кінця березня. Приблизно в середині попереднього місяця теплоенерго подало договір до Києва на пролонгацію. Однак жодної відповіді з НАК «Нафтогаз» так і не надійшло.

Тому ще на початку цього тижня, 12 квітня, представники «Львівгазу» прибули на головну теплоцентраль міста – ТЕЦ-1 – і опломбували мережу газопостачання.

Тоді передбачалось, що з мінімальним споживанням палива гарячу воду тепловики зможуть подавати лише бюджетним установам – лікарням, садочкам, школам. Мешканці, натомість, мали залишитись без підігріву водопостачання.

Однак зараз через поточні ремонти 37 будинків довелось відімкнути від обігріву води. А завдяки цьому навіть при зменшеній подачі газу гарячої води поки що вистачає усім споживачам.

У «Львівтеплоенерго» тим часом сподіваються на відповідь з НАК «Нафтогазу» та продовження угоди на постачання палива вже найближчими днями.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук