Лист. (Переклад з німецької)

Шановний мій друг Адольф Алоїзович

БлогиСергій Кошман , 27 лютого 2015 1776
Сергій Кошман
Координатор Ініціативи "Культурний цех"

Пишу вам в стані глибокої самотності, з почуттям найбільшої поваги. Хочу поділитися моїми рефлексіями про подію в ваш час, в вашу епоху. Тільки ви мене зрозумієте і почуєте.

Зараз, коли історія дала мені ваш шанс, дозвольте поділитися моїми міркуваннями щодо ваших недоліків і промахів. Найголовніше. Навіщо ви розмахували своєю книгою і тезами? Ну написали, ну Mein Kampf, ну Lebensraum, але навіщо було публічно все це озвучувати? Поділилися з колегами, прийняли і працювати. Офіційна позиція повинна була бути така: я не я і хата не моя, внутрішній конфлікт, громадянська війна. Навіщо ці полум'яні промови і розмахування руками? Вам потрібна була слава чи результат?

Офіційно повинно було бути так: рятуємо СРСР від сталінських репресій. Хто рятує? Самі радянські люди, що втекли в 37 році від мобілізації в Червону Армію карателів. Втекли до Німеччини, перегрупувалися і пішли рятувати своїх радянських побратимів. Плюс німецькі ополченці, обурені порушеннями прав людини в СРСР. Ви не при справах. Абсолютно. Кубанські козаки могли б допомагати ополченцям. Хоча, вони і так вам допомагали. Тут ви опинилися молодцем! Німців на фронті немає. Чисто громадянський конфлікт: радянські люди йдуть стрункими рядами рятувати своїх побратимів від знищення карателями. Їдуть на радянських танках вироблених у Німеччині. "Тигри" та "Пантери" - продукт білоруських і українських інженерів втекли з сталінських таборів. Німцям подобається. Автомати інженера Шмайсеренко - предмет особливої ​​гордості української діаспори Німеччини. На танках написи: "за Толстого! За Достоєвського!" Замість дивізії "3rd SS Panzergrenadier Division Totenkopf" - "третя Радянська Соціалістична Танкова Дивізія імені Івана Сергійовича Тургенєва" Ви займаєтеся питань культури і гуманізму, щиро обурені розвитком подій на кордоні СРСР. У вас постійна глибока заклопотаність. Безперестанку думаєте чим допомогти, готуєте конвої, гуманітарно допомагаєте радянським визволителям борцям з нелюдської сталінської хунтою. На прес-конференціях посміхаєтеся, жартуєте, говорите тихо і щиро всім здивовані. Закликаєте США, Європу і весь світ допомогти ополченцям. Наполегливо, потужно. Використовуючи всі інструменти та міжнародні організації. Основна мова прохань і збурень - російська. Німецька - чисто допоміжна. Радянські представники просять весь світ ввести війська в СРСР, врятувати від Сталіна. "Гітлер - вводь війська!", - Повинне бути основне гасло будь-якого радянської людини. Всі німецькі ЗМІ в режимі 24/7 показують жахи сталінських чисток, розіп'ятих дітей, розстріляних священиків.

Адольф Алоїзович, ви напевно дуже здивувалися б, але більша частина з цього - чиста правда. І тільки після остаточної перемоги "ополченців" можна було вводити німецьких "миротворців" і починати Mein Kampf, Lebensraum, Endlösung і все інше. Поступово і тихо. Якось ви були дуже незграбні і голосні, у своїй діяльності. Як найвпливовіша людина людства з обкладинки Time маю права вам це сказати в обличчя. Тим більше, що багато в чому ми однодумці і соратники, жили в одній країні і читали одні книжки. Багато думок у мене, Адольф Алоїзович. І смуток від ваших втрачених можливостей. Але я постараюся продовжити нашу спільну справу з честю. Ніжно обіймаю і шлю полум'яний історичний привіт у минуле!

Завжди ваш! Володимир Путін "

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук