Литвину бракує статусу лідера, - політолог про можливий розпад коаліції

3 березня 20092860

Президент Центру соціальних досліджень "Софія" Андрій Єрмолаєв вважає, що найближчим часом навряд чи коаліція руйнуватиметься. За його словами, головною її проблемою "за значенням" є формальний характер.

"Створення коаліції було пов`язане з домовленостями із збереження діючого уряду. Коаліція не планувала формувати політику, а була створена лише для збереження статусу-кво у виконавчій владі. У цьому і сила, і водночас слабкість коаліції. Вона за визначенням не здатна на серйозні політичні кроки, а з іншого боку дуже обмежене поле для ухвалення рішень і нездатність відповідати за політику, яку проводить уряд, призводить до постійних внутрішніх сварок", - сказав А.Єрмолаєв у коментарі УНІАН.

На його думку, В.Литвин намагається використати коаліційний формат для того, щоб посилити свої позиції як парламентського лідера. А.Єрмолаєв вважає, що спікеру не "вистачає статусу одного з лідерів коаліції, і він намагається проводити більш урівноважену політику щодо інших політичних сил".

"Я думаю, що саме в питанні різних особистісних стратегій Ю.Тимошенко і В.Литвина полягає нинішня інтрига. Але реальна політична криза коаліції стане можлива лише тоді, коли виявиться конфліктність і неузгодженість позицій учасників коаліції згідно із задекларованою майбутньою програмою антикризових дій", - наголосив політолог.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук