ЛКП «Лев» створить сайт з фотографіями безпритульних собак, які шукають дім

Сітілайт кампанії «Прихистіть» на площі Соборній

ЛКП «Лев» у рамках кампанії з прилаштування безпритульних собак встановив перші 10 сітілайтів із закликом прихистити тварин, які не мають господарів. Крім того, для ЛКП створять сайт, де розмістять світлини всіх собак, які шукають новий дім.

Як розповів ZAXID.NET директор ЛКП «Лев» Олег Мацех, соціальна кампанія «Прихистіть» реалізується у межах проекту технічної допомоги Євросоюзу «S.O.S. – безпека співжиття людей та безпритульних тварин на польсько-українському прикордонні: Львів, Люблін, Луцьк та Івано-Франківськ».

«Програма «Прихистіть» має на меті повернути чи прилаштувати безпритульних собак у сім'ї. Йдеться про тварин, відловлених ЛКП «Лев» на вулицях міста. Потрапивши на територію ветеринарно-стерилізаційного центру ЛКП «Лев», тварини отримали всю необхідну медичну допомогу, були стерилізовані, пройшли комплексну вакцинацію, кліпсування та чіпування, таким чином, були внесені до бази даних безпритульних тварин у місті. Після цього здорові активні собаки готові до прилаштування, адже ЛКП не є притулком і не має змоги залишати у себе відловлених тварин», – сказав він і додав, що наразі зусилля кампанії «Прихистіть» спрямовані на інформування людей про «тих собак, які вже чекають на справжній теплий дім».

Кампанія стартувала ще влітку, тоді було надруковано плакати для сітілайтів, однак через проведення місцевих виборів і відсутність вільних рекламоносіїв, плакати вирішили не розміщувати на вулицях Львова.

Після проведення виборів у Львові розмістили 10 сітілайтів соціальної реклами із закликом прихистити безпритульних собак. Друк та розміщення реклами здійснили за кошти благодійників.

У листопаді та грудні у ЛКП планують продовжити розміщення соціальної реклами на білбордах – по 10 білбордів щомісяця. Надрукують їх за кошти ЄС. Розміщення нових білбордів буде безкоштовним, оскільки це рекламні площі, зарезервовані Львівською міською радою під соціальну рекламу в місті.

Крім того, найближчим часом ЛКП «Лев» запустить сайт, на якому під кнопкою «Прихистіть» буде зібрана інформація та фотографії безпритульних собак міста, яких можна взяти додому.

Як зазначають у ЛКП «Лев», у жовтні знайшли нових господарів 28 собак. Динаміка прилаштування тварин росте – раніше за тиждень львів'яни забирали 2-3 пса, тепер 9.

Нагадаємо, що раніше в мережі був оприлюднений відеоролик «Вони такі ж, як і ми», який закликає прихистити собак.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук