ЛМР прийняла на баланс міста 16 відомчих будинків ПАТ «Львівсільмаш»

Львівська міськрада прийняла у власність територіальної громади міста 16 житлових будинків заводу «Львівсільмаш», який перебуває  на стадії ліквідації. Відповідне рішення сьогодні, 20 лютого, прийняв виконком ЛМР.

Як зазначено у рішенні виконавчого органу,  у зв’язку з перебуванням підприємства на стадії ліквідації, з лютого 2013 у 16-ти підвідомчих житлових будинках ПАТ «Завод «Львівсільмаш» мешканцям було припинено надання послуг  з обслуговування.

Після обстеження технічного стану будинків, складання актів із визначенням необхідних ремонтних робіт, та відповідно до ухвали міськради від 30 квітня 2014 року про надання згоди на прийняття  на баланс міста житлових будинків заводу «Львівсільмаш», виконком прийняв рішення передати їх у власність територіальної громади Львова.

ПАТ «Львівсільмаш» був єдиним в Україні спеціалізованим підприємством, яке займалось випуском машин для хімічного захисту рослин. З квітня 2003 р. підприємство знаходиться у процесі санації, що призвело до фактичного зупинення заводу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук