ЛНУ хоче вибачень від поліції за інцидент із фальшивою доценткою на Porsche

Водійка Porsche Cayenne Світлана Галюк

Львівський університет офіційно спростував інформацію, оприлюднену на сторінці патрульної поліції Львова про те, що водійка Porsche Cayenne, яка порушила ПДР погрожувала звільненням та ображала патрульного є доцентом юридичного факультету. В університеті зазначають, що жінка ніколи в них не навчалась і не працювала та вимагають вибачень від поліції за шкоду діловій репутації.

«Офіційно повідомляємо, що дані щодо місця праці згаданої особи («доцент ЛНУ ім. Івана Франка») не відповідають дійсності. Вона не є представником професорсько-викладацького складу колективу Львівського національного університету імені Івана Франка», – йдеться у повідомленні на сторінці університету у Facebook.

В університеті, як і в поліції, офіційно не називають прізвища скандальної водійки, але джерела ZAXID.NET підтвердили, що за кермом Porsche Cayenne була Світлана Галюк. Порушниця навчалася в аспірантурі Львівського державного університету внутрішніх справ МВС України. У 2009 році вона захищала кандидатську дисертацію у ЛНУ ім. І Франка на тему «Порівняльно-правова характеристика джерел сучасного мусульманського права», але не вчилася і не працювала в університеті. Це можливо, якщо в університеті, де працює викладач, немає спеціалізованої вченої ради, яка могла б розглянути роботу з певної тематики.

З відкритих джерел вдалося з’ясувати, що Світлана Галюк у 2012 році була начальником юридичного управління ПП «Галицька будівельна компанія». Цього ж року її призначили присяжною Шевченківського районного суду м. Львова.

В університеті вимагають вибачення перед викладачами ЛНУ ім. І. Франка за негативний вплив на ділову репутацію та спростування інформації на сторінці поліції про те, що порушниця ПДР є доцентом університету.

«Університет звернувся з відповідною заявою до патрульної поліції Львова, у якій йдеться про те, що патрульна поліція має опублікувати спростування неправдивої інформації та вибачення перед академічною спільнотою Львівського національного університету імені Івана Франка на офіційних сторінках поліції м. Львова у соціальних мережах та в ЗМІ», – повідомили в університеті.

Нагадаємо, у прес-службі патрульної поліції Львова повідомили, що жінка, яка 18 березня порушила правила дорожнього руху за кермом Рorsche Cayennе, ображала поліцейських і погрожувала їм звільненням. Жінка представилась доцентом ЛНУ імені Івана Франка. Її оштрафували на 425 грн. На сплату штрафу вона має 15 днів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук