ЛОДА хоче перерозподілити кошти з обласних програм на потреби армії

На найближчій сесії ЛОР 9 вересня Львівська облдержадміністрація запропонує перерозподілити кошти обласних програм для потреб армії. Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Йосиф Ситник під час засідання президії обласної ради.

За його словами, до ЛОДА надходять звернення від військових частин, які розташовані на теренах Львівщини та які беруть участь в АТО, а також ВМКУ Західного регіону щодо додаткового фінансування їхнього матеріально-технічного забезпечення (взуття, одяг, автозапчастини, лікарські засоби тощо).

Загалом же станом 22 серпня обласні програми, які фінансуються з бюджету Львівської області, виконані в середньому на 37%. Динаміка їх виконання щотижнево зростає. Є й такі програми, де фінансування не розпочато – це пов’язано з уточненням програм та, в окремих випадках, із їх резервуванням. Останнє зроблено задля того, щоб перевести кошти на матеріально-технічне забезпечення ЗСУ.

Як зазначив Йосиф Ситник, «ми (ЛОДА, – ред.) запропонуємо перевести кошти з програми розвитку малого підприємництва, де акумульовано і передбачено 500 тис. грн; з програм інноваційного розвитку та виставкової діяльності, де передбачено по 400 тис. грн; програми розвитку лісового господарства, де передбачено понад 1 млн грн».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук