ЛОДА ініціювала відкликання ліцензій рекрутинговим компаніям Львівщини

ЕкономікаАК, 5 грудня 201810250

Львівська ОДА домагається позбавлення ліцензій більшості рекрутингових компаній, що працюють на території Львівщини і займаються працевлаштуванням за кордоном. Про це повідомила прес-служба Львівської облради.

Загалом у Львівській області зареєстровані 96 рекрутингових компаній, що мають відповідні ліцензії Мінсоцполітики на діяльність з працевлаштування за кордоном.

«Більша частина згаданих суб’єктів господарювання порушують ліцензійні умови провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном, – сказано у повідомленні прес-служби Львівської облради, поширеному 5 грудня. – З огляду на це обласна державна адміністрація здійснює низку заходів щодо врегулювання діяльності згаданих компаній. Зокрема, скеровано звернення до Міністерства соціальної політики України з ініціативою анулювати ліцензії суб’єктам господарювання, які порушують ліцензійні умови та запропоновано посилити контроль за діяльністю посередників у працевлаштуванні за кордоном».

У повідомленні зазначено, що однією з підстав анулювання ліцензії є скарги з боку клієнтів цих рекрутингових фірм, а також опублікований телефон департаменту соцзахисту ЛОДА, де вочевидь збирають скарги на недобросовісних рекрутерів.

У вересні цього року директор Львівського центру зайнятості Василь Барилюк стверджував, що з 92-х зареєстрованих на той момент рекрутингових компаній 54 фірми припинили діяльність після перевірок, а 24 фірми працюють з порушеннями.

Нагадаємо, що раніше голова ЛОДА Олег Синютка доручив обмежити рекламну активність рекрутингових фірм на території області і розгорнути інформаційну кампанію про небезпеку роботи за кордоном. Він також заявляв про недопустимість отримання заробітчанами житлових субсидій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук