ЛОДА обрала підрядника на реконструкцію перинатального центру без тендеру

ЕкономікаО.Г., 9 вересня 20159600
ЛОДА обрала підрядника на реконструкцію перинатального центру без тендеру
фото ZAXID.NET
Львівський обласний клінічний перинатальний центр

ПАТ «Аеробуд» завершуватиме реконструкцію Львівського обласного клінічного перинатального центру на вул. Дж. Вашингтона, 6 у Львові. Вартість угоди становитиме понад ₴122,7 млн. Про це стало відомо з «Вісника державних закупівель».

Закупівлю здійснили за переговорною процедурою, тобто без проведення конкурсу. У Віснику вказано, що підставою для неконкурентної процедури є потреба «здійснити додаткову закупівлю в того самого постачальника з метою уніфікації, стандартизації або забезпечення сумісності з наявними товарами, технологіями, роботами чи послугами».

Як відомо, у 2013 році «Аеробуд» переміг у тендері на реконструкцію перинатального центру. Тоді вартість угоди становила 70,51 млн грн. Проте через брак коштів торік реконструкцію призупинили. Врезультаті будівля центру була доведена до жахливого стану

У квітні під час прес-конференції голова Львівської ОДА повідомив, що оголошено новий тендер на реконструкцію перинатального центру. «Ми домовилися з компанією, яка займалася ним раніше, про розривання угоди. І ця компанія, як і інші, братиме участь в тендері», - сказав він. Пізніше, у червні, заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак теж говорила про новий тендер.

Утім тепер в адміністрації вирішили продовжити співпрацю з ПАТ «Аеробуд». «Обрана переговорна процедура дозволить в межах виділених на 2015 рік коштів виконати першочерговий та необхідний перелік будівельно-монтажних робіт, що в свою чергу забезпечить можливість введення в експлуатацію перинатального центру вже у наступному році», - пояснили в ЛОДА на запит ZAXID.NET.

За словами в. о. начальника управління капітального будівництва ЛОДА Катерини Іванової, наразі на реконструкцію перинатального центру витрачено лише ₴12,4 млн.

Нагадаємо, у серпні Кабінет Міністрів України затвердив проектно-кошторисну документацію на реконструкцію Львівського обласного клінічного перинатального центру на вул. Джорджа Вашингтона, 6 вартістю у ₴171 млн.

«Аеробуд» контролюється офшорними компаніями, близькими до одного з лідерів групи «Приват» Геннадія Боголюбова, повідомляли «Наші гроші». Головою правління «Аеробуду» є Григорій Козинський, один із співзасновників ТОВ «Рубікон-трейдінг» з групи «Приват».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук