Новий тендер на реконструкцію перинатального центру у Львові оголосять наприкінці червня

Під час зустрічі з представниками ГО «Відродження Львівського перинатального центру» заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак запевнила, що в найкоротші терміни відновлять роботи з реконструкції обласного клінічного перинатального центру на вулиці Дж. Вашингтона, 6 у Львові.

За її словами, складність ситуації в тому, що, за підрахунками проектантантів, вартість робіт з реконструкції центру становить 171 млн грн. Відповідно, без погодженої Кабміном проектно-кошторисної документації не можна оголосити тендер на виконання робіт, інформує прес-служба ЛОДА.

«На даний час експертний звіт щодо розгляду проектної документації проекту «Реконструкція Львівського обласного клінічного перинатального центру» скеровано на розгляд у три міністерства: економіки, фінансів та Мінрегіонбуду. Наприкінці червня ми отримаємо усі погодження й одразу оголосимо новий тендер на виконання робіт з реконструкції», – зазначила Ірина Гримак.

Окрім того, вона додала, що наступного тижня заплановано зустріч з представниками генпідрядника ПрАТ «Аеробуд», який досі займався реконструкцією пологового будинку. На цю зустріч вона запросила ініціативну групу ГО «Відродження Львівського перинатального центру».

Нагадаємо, сьогодні, 2 червня, близько сотні працівників Львівського обласного перинатального центру вийшли на пікет перед будівлею облради. Вони вимагали відновити реконструкцію лікарні, яку розпочали півтора року тому.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук