ЛОДА повідомила про очищення 42% переповнених сміттєвих майданчиків Львова

ЛОДА повідомила про очищення 42%  переповнених сміттєвих майданчиків Львова
фото ЛОДА
Протягом шести днів зі Львова вивезли 1765 тонн відходів

У середу, 28 червня, департамент ЖКГ Львівської ОДА повідомив про очищення 42% переповнених майданчиків для збору ТПВ у Львові. Ці майданчики очистили протягом шести днів.

«Львівська обласна державна адміністрація координує вивіз сміття зі Львова уже 6 днів. За цей час вдалося вивантажити на полігони області 1765 тонн відходів», – каже Тарас Зозуля, т.в.о. директора департаменту ЖКГ Львівської ОДА, передає прес-служба ЛОДА.

Щоранку спільно з перевізниками та обласним департаментом ЖКГ відбувається нарада, де визначають граничну кількість відходів та дорожню карту вивозу нагромадженого сміття на полігони області. Для оперативного вивозу сміття перевізники залучили додаткову спецтехніку та працюють в посиленому режимі.

Як інформує прес-служба Львівської міської ради, протягом минулої доби, 27 червня, зі Львова вивезли 880 тонн відходів. 655 тонн перевізники вивезли за угодами, які були укладені раніше, а 225 тонн за угодами, які уклали після засідання комісії з надзвичайних ситуацій.

Діаграма про ситуацію з вивезенням ТПВ Львівської міської ради

Найбільше переповнених майданчиків є у Сихівському (174), Шевченківському (111) та Франківському районах (78). Серед бюджетних установ з 221 майданчика переповненими є 12 майданчиків (з них: 5 – біля закладів освіти, 3 – біля закладів охорони здоров`я, 4 – біля супермаркетів), а це 5% від загальної кількості.

«Від імені громади міста Львова дякуємо усім громадам, мерам міст, які пішли нам на співпрацю та надали допомогу у вивезенні і захороненні ТПВ», — зазначив Сергій Бабак, заступник міського голови Львова з питань ЖКГ.

Згідно з рішенням державної комісії з надзвичайних ситуацій, ЛОДА та Львівська міськрада до 5 липня мають спільно очистити Львів від сміття.

Нагадаємо, що 22 червня Олег Синютка надіслав Андрію Садовому звернення, у якому просить передати ЛОДА функції управління ТПВ у Львові на найближчі два роки. Він запевняє, що зможе організувати регулярне вивезення сміття з міста. Остаточне рішення щодо передачі ЛОДА функцій з управління ТПВ у Львові приймуть депутати Львівської міської ради під час засідання сесії 29 червня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук