ЛОДА розцінила протестний плакат чорнобильців як рекламу

Вимогу демонтажу банера голодуючих чорнобильців у мерії визнали незаконною

ЛОДА просила міське КП «Адміністративно-технічне управління» демонтувати банер чорнобильців

Львівська облдержадміністрація просила ЛКП «Адміністративно-технічне управління» прибрати банер, який навпроти входу до будівлі адміністрації вивісили чорнобильці, котрі оголосили голодування. Відповідний лист директору ЛКП Тарасу Вітику у середу, 31 травня, надіслала заступниця голови ЛОДА Оксана Стоколос-Ворончук.

У ЛОДА попросили перевірити, чи давав виконком Львівської міськради дозвіл на встановлення банера на огорожі сквера на вул. Валовій біля переходу навпроти будівлі адміністрації, а якщо ні – провести його демонтаж. Нагадаємо, що у сквері навпроди будівлі ЛОДА з 29 травня триває безстрокова акція протесту чорнобильців.

Проте, як повідомив ZAXID.NET Тарас Вітик, «Адміністративно-технічне управління» демонтувати банер чорнобильців відмовилось.

«Цей банер перед ЛОДА розмістили чорнобильці, які оголосили голодування, вимагаючи вирішення їхніх соціальних питань. Вимагаючи демонтувати банер, ЛОДА намагається перекласти негатив, який відчувають від невирішеності питань із чорнобильцям, на нас. Цей банер не є ані засобом зовнішньої реклами, ані вивіскою, ані інформаційним щитом, порядок розміщення яких врегульований Правилами благоустрою м. Львова, і за дотримання яких в сфері реклами стежить наше підприємство. Це – засіб громадської агітації. Відтак наше підприємство не буде його демонтовувати», – повідомив Тарас Вітик.

За його словами, якщо б «Адміністративно-технічного управління» погодилося демонтувати такий банер, то в подальшому до підприємства можна було б звертатися з вимогою демонтувати будь-які інформаційні засоби, які розміщують під час своїх акцій представники громади. «Це – не наша компетенція», – резюмував він.

Під Львівською облдержадміністрацією голодують чорнобильці
Додамо, 29 травня чорнобильці оголосили голодування перед ЛОДА, вимагаючи виконання судових рішень щодо виплати їм пенсій у розмірі від 6 до 10 мінімальних пенсій згідно з групою інвалідності.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук