ЛОДА вимагає якнайшвидше вирішити проблему з отруйною речовиною поблизу Львова

У четвер, 14 серпня, на робочій нараді заступника голови Львівської облдержадміністрації Володимира Харчука погодили дії виконкому Стрийської міськради щодо невідомої речовини, яку потрібно вилучити з ґрунту і тимчасово безпечно зберігати, поки триватимуть слідчі дії.

Нагадаємо, на території колишньої військової частини у м. Стрию та в селі Рясне-Руське Яворівського району у Львівській області виявили незаконні звалища невідомої сипучої речовини у великій кількості.

Під час наради Володимир Харчук повідомив, що обласна держадміністрація ще 1 серпня звернулася до прокурора Львівської області з проханням взяти на особистий контроль хід проведення слідства за фактами незаконного завезення невідомої речовини на ці земельні ділянки.

Окрім того, зверталися і до начальника ГУ МВС у Львівській області щодо активізації роботи з проведення слідства. Звернення скеровано і до НУ «Львівська політехніка» для проведення аналізу з визначення виду речовини та до Державного підприємства МО України «Укроборонресурси» з вимогою негайно звільнити від невідомої речовини земельну ділянку у м. Стрию на вул. Сколівський, 14, яка йому належить.

Заступник голови ОДА наголосив, що за результатами розслідування кримінальних справ, правоохоронні органи зобов’язані якнайшвидше встановити осіб, причетних до забруднення та засмічення земельних ділянок. І ці особи повинні відшкодувати збитки, завдані довкіллю та витрати, пов’язані з видаленням та утилізацією невідомої речовини, а також проведення рекультивації забрудненої території.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук