ЛОДА вимагає звільнити заступника директора Держархбудінспекції області

Львівська облдержадміністрація скерувала до Києва документи на звільнення заступника директора департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області. Про це повідомила заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак.

«Я проаналізувала матеріали перевірки стосовно декількох об'єктів у Львівській області на предмет дотримання вимог чинного законодавства. Виявилося, що декілька інспекторів, зокрема заступник керівника Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області, або не вміють, або не хочуть, або свідомо роблять певні помилки щодо оформлення документів. Це здійснюється для того, щоби затягувати час і створювати передумови для корупційних дій», – сказала Ірина Гримак, передає прес-служба ЛОДА.

За її словами, на сьогодні підготовлено лист від голови облдержадміністрації Олега Синютки разом із заявою на звільнення заступника керівника департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області.

«Паралельно, за моїм дорученням, керівник Держархбудінспекції у Львівській області підготував лист стосовно притягнення до дисциплінарної відповідальності ще декількох працівників цієї інспекції», – розповіла заступник голови ЛОДА.

Оскільки інспекція підпорядкована безпосередньо Києву, матеріали скерують до Державної архітектурно-будівельної інспекції України для розгляду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук