Лукашенко: Нас намагаються поставити на коліна

Світ1 липня 20119733

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що країну вкотре поставити на коліна, але запевнив, що він хаосу і безладу не допустить.

"Нинішня ситуація в Білорусі - це пік боротьби за суверенітет землі чи чергова спроба поставити на коліна. Це не пік. Це нас в черговий раз намагаються поставити на коліна", - сказав Лукашенко на урочистих зборах напередодні Дня незалежності, який відзначається в країні 3 липня.

Він запевнив, що у недоброзичливців цього не вийде. "Ми іншими не будемо", - сказав Лукашенко.

"Якщо в Білорусі стане погано - погано буде всім - і німцям, і французам і росіянам", - підкреслив президент.

"Так і хочеться сказати: шановні добродії, заспокойтеся! Вам не вдасться зловити в каламутній воді бажану рибку, і тим більше поставити на коліна", - додав він.

Лукашенко заявив, що хаосу і безладу в країні не допустить.

"Шановні друзі, грюканням, тупанням, муканням проблем не вирішиш і грошей не заробиш", - зауважив він.

"Ми подивилися, це не бідні люди (які виходять на площу). Що ж їм тоді потрібно? Їм потрібен хаос і неподобство в країні", - сказав Лукашенко, наголосивши, що влада цього допустити не може.

"Держава має ресурси і сили, щоб поставити їх на місце", - резюмував він.

В останні тижні в Білорусі проходять масові акції протесту проти економічної політики влади, які організовуються через соціальні мережі.

Зокрема, акція "Революція через соціальні мережі" кілька тижнів поспіль проходить в різних містах Білорусі по середах. Її учасники через Інтернет домовляються зібратися на площі свого міста, але при цьому не вигукують гасел, не приносять прапорів і транспарантів. Учасники акції лише аплодують, коли міліція витісняє їх з місця збору.

За даними МВС Білорусі, 30 червня за участь у "мовчазній акції" було затримано більше 260 людей, більше 20 з них засуджені до 10-15 діб арешту за хуліганство.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук