«Лукойл» в Україні змінив назву і стане зелено-білим

ЕкономікаІрина Данилів, 12 травня 201535060
«Лукойл» в Україні змінив назву і стане зелено-білим

Компанія «Лукойл-Україна» змінила назву на AMIC Ukraine та має намір провести ребрендінг логотипу компанії. Планується, що АЗС, які належать новій компанії, матимуть інший дизайн - у зелено-білій гамі. 

У прес-службі AMIC Ukraine повідомили, що детальну інформацію щодо ребрендингу буде надано нрикінці поточного місяця, пише «Інтерфакс-Україна».

Нагадаємо, LUKOIL Europe Holdings BV, дочірня компанія російського ВАТ «Лукойл» та австрійська компанія AMIC Energy Management GmbH 29 квітня заявили про закриття операції з продажу української компанії, якій належить 240 АЗС і 6нафтобаз на території України. Переговори були проведені з ініціативи австрійської сторони, яка висловила зацікавленість в придбанні активів.

Пізніше з’ясувалось, що австрійська компанія AMIC Energy Management GmbH, яка придбала автозаправні станції «Лукойлу» в Україні, належить AMIC Energy Holding GmbH, на якій працює чотири людини.

За даними австрійських сайтів, 100% акцій AMIC Energy Management GmbH, яка створена лише у 2013 році, належить AMIC Energy Holding GmbH. Акціонерами цієї компанії є три людини: Гайнц Зернетц (частка 10%), Йоганес Клецль-Норберґ (50%), Манфред Кунце (40%). Також вказано, що в компанії працює чотири людини.

Виконавчий директор AMIC Energy Management GmbH Гюнтер Майєр у соціальній діловій мережі LinkedIn вказав, що компанія надає консультаційні послуги для людей, які інвестують у проекти енергетичної інфраструктури.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук