Луценко в суді не захотів представлятися перед незнайомою суддею

СвітХристина Нога, 23 квітня 20125970
Луценко в суді не захотів представлятися перед незнайомою суддею
фото bazarua.net
Юрій Луценко

У Печерському райсуді Києва почався розгляд справи по обвинуваченню екс-глави МВС Юрія Луценка в санкціонуванні незаконного стеження в справі про отруєння екс-президента Ющенка.

Засідання почалося з полеміки Луценка із суддею Ганною Медушевською.

Коли суддя оголосила засідання відкритим і попросила Луценка представитися, щоб установити його особу, екс-міністр заперечив.

"Для початку я прошу вас назвати себе, щоб я знав, кому я представляюся. А також прошу представити дані комп'ютерного відбору суддів, щоб я знав, на якій підставі ви слухаєте мою справу", - сказав він.

Медушевська пояснила, що, згідно з порядком, спочатку встановлюються особи учасників процесу, потім називається склад суду. Луценка це не задовольнило.

"Будь-хто може одягти мантію й сказати, що він – суддя. Прошу надати мені документи, щоб я міг звертатися до вас – Ваша честь", - сказав екс-міністр.

"Це можна вважати вашою заявою про відвід?" - запитала суддя.

"Ні, це можна вважати моєю заявою про знайомство. Як я можу просити вашого відводу, якщо я не знаю, хто ви?" - відповів підсудний. Надалі Луценко звертався до судді не інакше, як "Пані, що відмовилася представитися".

На питання про місце реєстрації Луценко відповів: "У Лук'янівському СІЗО".

Крім цього, відповідаючи на запитання судді про те, чи є в нього судимості, Луценко сказав: "Вашими ж стараннями – так".

Луценка обвинувачують у санкціонуванні незаконного стеження за водієм колишнього першого заступника глави СБУ Володимира Сацюка – Валентином Давиденка в рамках розслідування отруєння Ющенка.

Цей епізод був виділений в окрему справу.

Обвинувачуваними по епізоді разом з Луценком проходять колишні співробітники департаменту оперативної служби МВС Олег Павленов і Володимир Тарасенко.

Водночас сам Давиденко на допиті в суді заявив, що потерпілим себе не вважає.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук