Луцьк запровадив плату за роботу міських фонтанів у будні

Оплатити роботу одного чи всіх міських фонтанів Луцька в будні зможе кожен охочий

Луцькі фонтани дотепер працювали лише у вихідні й святкові дні, але тепер вони отримали можливість працювати і в будні

Луцьке комунальне підприємство «Луцькводоканал» взяло на свій баланс п’ять міських фонтанів і надало можливість усім охочим оплачувати їхню роботу в будні, тоді як за роботу фонтанів у вихідні та святкові дні й надалі платитиме місто, повідомив у коментарі ZAXID.NET директор «Луцькводоканалу» Віктор Гуменюк.

За його словами, раніше луцькі фонтани перебували на балансі різних підприємств. Проте цьогоріч вони перейшли на баланс «Луцькводоканалу», який вирішив запровадити можливість усім охочим оплачувати їхню роботу.

За словами Віктора Гуменюка, місто зі свого бюджету продовжить оплачувати роботу фонтанів у вихідні та святкові дні, як це було дотепер, але на роботу фонтанів у будні в міському бюджеті грошей немає, відтак вони простоюють. При цьому Гуменюк уточнив, що луцькі фонтани в будні не працювали й раніше.

Директор «Луцькводоканалу» зазначив, що вартість однієї години роботи фонтану коливатиметься від 200 до 667 грн. Найдорожче коштуватиме година роботи фонтану «Каскад». Різні ціни Гуменюк пояснив тим, що кожен фонтан має свої особливості, а, крім того, для кожного з них витрати електроенергії і води відрізняються.

Як наголосив директор «Луцькводоканалу», у вартість однієї години роботи фонтану входять витрати на воду, електроенергію і зарплати працівників.

У «Луцькводоканалі» розраховують, що послугу замовлятимуть підприємці під час проведення масових заходів, а також люди, котрі хочуть подарувати приємні емоції іншим.

Послугу можна замовити за телефоном або через Viber. Зі слів директора «Луцькводоканалу», послугу краще замовляти щонайменше за день до події, оскільки для увімкнення фонтану на місце повинні прибути відповідні фахівці.

Фонтани можуть працювати в період з 10:00 до 22:00.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук