Lviv Business Start Up Lab - там, де народжується майбутнє

СуспільствоПромоція, 24 листопада 20172780

2 місяці навчань і тренінгів. 17 бізнес-стартапів від студентів економічного факультету Львівського національного університету ім. І. Франка. Нові проекти, покликані зробити наше місто ще комфортнішим для життя. Це Lviv Business Start Up Lab – грандіозний проект, що дає зелене світло молодим ініціативам.

21 листопада у стінах Читального залу Наукової бібліотеки ЛНУ ім. І. Франка, яка незабаром відзначатиме свою 410-ту річницю, відбулася масштабна подія. Компанія Avalon Inc. у партнерстві з Львівською міською радою, провела завершальний етап івенту Lviv Start Up Days. Захід зібрав студентів, які протягом двох місяців вчилися придумувати, реалізовувати та просувати власні бізнес-ідеї. Про них вони й розповіли на Lviv Business Start Up Lab і, заодно, знайшли потенційних інвесторів, готових підтримати реалізацію найбільш цікавих проектів.

Так, Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку, запевнив, що Міська рада готова підтримати чотири проекти: благодійний стартап «Троянди лікують рак», Центр кримськотатарської культури, екологічний проект «Фондомати» та мобільний додаток для студентів Salmon. Львівський підприємець Андрій Худо, що є випускником економічного факультету, відзначив для себе Open Space у вестибюлі своєї alma mater та пообіцяв підтримати ще кілька стартапів. А організатори заходу – девелоперська компанія Avalon Inc. – виявили готовність долучитися до реалізації трьох ідей: благодійний проект «Троянди лікують рак» та мобільний додаток Salmon. Окрему винагороду від Avalon Inc. за креативну презентацію отримав також проект здорового харчування Healthybox.

«Avalon Inc. вже неодноразово підтримує такі соціальні заходи, – розповіла Марта Герус, представниця компанії. – Ми вже раніше брали участь у кар'єрному воркшопі, який проводився в травні цього року. Тому що ми зацікавлені в тому, щоб будувати не тільки будинки, а й майбутнє».

Загалом Lviv Business Start Up Lab – це, передусім, освітня платформа, мета якої – навчити студентів практичним підходам в реалізації своїх бізнес-ідей. Саме тому фінансова складова була обов’язковою у всіх презентованих проектах. Команди визначали цільову аудиторію та конкурентні переваги, необхідні витрати і прогнозовану прибутковість. Такий досвід допоможе молодим підприємцям будувати ефективні бізнес-моделі та знаходити більше інструментів для реалізації задуманого.

Ідеї, що творять майбутнє. Грандіозні архітектурні проекти. Майданчики, які об’єднують молодь заради розвитку суспільства. Lviv Business Start Up Lab став лабораторією ініціатив, здатних перетворити Львів на столицю стартапів та надихнути сотні студентів на власні успішні бізнес-проекти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук