Львів став другим містом Європи за економічним потенціалом

Emerging Europe додало Львів до рейтингу міст з найкращими умовами для бізнесу

Львів став другим містом Європи за економічним потенціалом
фото Pinterest/Harpy
Львів випередив Київ, Харків та Одесу в рейтингу економічної привабливості

Економічне британське видання Emerging Europe внесло Львів до рейтингу міст, що розвиваються та мають найсприятливіші умови для підприємництва. Львів посів друге місце після Тбілісі в категорії «Економічний потенціал».

У межах щорічного огляду економічного потенціалу міст у країнах із зростаючою ринковою економікою Львів посів друге місце серед усіх країн у регіоні, обігнавши Київ і Харків, які разом із Кишиневом (Молдова) зайняли третю позицію. Дніпро отримав п’яте місце, Одеса – шосте.

У рейтингу Emerging Europe Awards 2020 оцінювали 75 міст у країнах Східної Європі, Кавказу, Балкан та Балтії. Переможців визначили 70 запрошених міжнародних експертів і радників з інвестицій.

Рейтинг в номінації «Економічний потенціал». Натисніть для збільшення зображення

Emerging Europe також визначило переможців ще в семи номінаціях. Містом, яке є найбільш сприятливим для бізнесу, став Будапешт. Угорська столиця також є лідером в категоріях «Бренд» і «Підтримка місцевих органів влади». За індексом сприйняття ділового клімату перемогло польське місто Лодзь, в номінації «Розвиток розумного міста» – Софія (Болгарія) і Таллінн (Естонія), «Інфраструктура і зв'язок» – Варшава (Польща), а «Якість життя» – Прага (Чехія).

Щорічні рейтинги Emerging Europe Awards складають вже втретє. Їхня мета – відзначити досягнення країн Європи, що розвиваються. Фахівці оцінюють діяльність приватних і державних організацій, а також реалізовані проекти та ініціативи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук