Львів визнали найкращим містом для бізнес-аутсорсингу у Центрально-Східний Європі

У Варшаві відбулася церемонія нагородження під час якої Львів визнали найкращим у категорії міст, що розвиваються

Восьма щорічна церемонія нагородження CEE Business Services Summit & Awards відбувалася у Варшаві

У п’ятницю, 31 січня у Варшаві відбулася восьма щорічна церемонія нагородження CEE Business Services Summit & Awards на якій Львів визнали найкращим містом для бізнес-аутсорсингу у Центрально-Східній Європі у категорії міст, що розвиваються. Про це ще під нач нагородження повідомив начальник управління інвестицій та проектів ЛМР Роман Старецький.

«На cаміті учасники та журі підкреслювали наш потенціал і висловлювали зацікавленість. Ця перемога, ця нагорода підкреслює наші переваги серед міст Центрально-Східної Європи, на які ми робили ставку, подаючи заявку на номінацію. Величезний потенціал молодих талантів, адже маємо близько 120 тисяч студентів у місті, чудове географічне розташування, інфраструктурний розвиток міста, велику кількість вищих навчальних закладів та навчальних програм, а також історії успіхів існуючих компанії у сфері аутсорсингу бізнес-процесів», – зазначив у своєму дописі на Facebook Роман Старецький.

Львів визнали найкращим містом для бізнес-аутсорсингу у Центрально-Східній Європі (фото Романа Старецького)

Відомо, що конкурентами Львова були угорське місто Дебрецен, литовські міста Клайпеда та Каунас, а також словацьке місто Кощице.

Цьогоріч у заході взяли участь понад 320 топ-менеджерів з 23 країн, а також більше 75 міжнародних фірм із Західної Європи, Скандинавії, США, Великобританії та Індії, які зацікавлені у створенні, розширенні та оптимізації центрів бізнес-послуг у Центральній та Східній Європі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук