Львів готовий допомогти галереї «Арт-11», – Климкович

Культура12 січня 20115911

Галерея «Арт–11» тривалий час не сплачує орендної плати за користування приміщеннями. Галереї у користування відданні три приміщення на площі Ринок загальною площею 1 тис. м кв. про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської міської ради з посиланням на управління комунальної власності міськради.

Розрахунок орендної плати для розміщення майстерень, студій професійних творчих працівників здійснюється за преференційними ставками у відповідності до затвердженої ухвалою ради Методики розрахунку орендної плати - у розмірі 2 та 6% від ринкової вартості об’єкта оренди (в залежності від площі приміщення).

За період 2008-2010 років управлінням комунальної власності Львівської міської ради укладено 148 договорів оренди із творчими працівниками. Крім цього, для вказаної категорії орендарів за період 2010 року містом передано в оренду 9 вільних приміщень шляхом некомерційного конкурсу.

Як повідомили в управлінні комунальної власності, на сьогодні за СПД Мачеус О.В. рахується заборгованість у розмірі 178250,04 грн за трьома адресами орендованих приміщень загальною площею 1042 м.кв.

«Мерія Львова завжди активно підтримувала громадські ініціативи. Наше місто зберігає та розвиває кращі культурні традиції. Львів є культурною столицею України, звичайно, що функціонування у Львові більшої кількості галерей є необхідним. Ми готові іти на зустріч та співпрацю із галереєю в межах своїх повноважень», - зазначив начальник управління комунальної власності Євген Климкович.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук