Львів готується переробляти електросміття

Головні Новини за 24 лютогоТетяна Муравель, 24 лютого 2015, 17:12 1007 0

У той час, коли у Львові лише готуються до масових пробних збирань відпрацьованої техніки, дехто із львів’ян уже кілька років займається утилізацією електроприладів, скла, дерева, металу тощо.

Так, підприємець Мирон Дубровський з пінопласту, який використовується в упакуваннях, робить звичайнісінький лак для зовнішніх робіт. Причому запевняє, що робити це дуже просто.

«Я заливаю пінопласт органічними розчинниками і в результаті маю чудовий лак, яким залюбки користуються мої родичі та друзі», – розповів Мирон Дубровський.

Окрім того, він розсортовує і передає на переробку метал, пластик, скло, папір. Також чоловік утилізує кінескопи. У цій складовій телевізорів є найбільше небезпечних сполук, тому викидати їх на смітник категорично не можна.

Наразі Мирон Дубровський складує їх, допоки не випробує нової технології їх утилізації.

Нагадаємо, аби львів’яни навчилися розсортовувати електрообладнання і не викидати небезпечних деталей на смітник, у місті вже в березні розпочнуть пробні збирання відпрацьованої техніки від населення.

Як зазначив підприємець Борис Денис, «пробні збирання, ми визначили, будуть в суботу, коли люди вдома. Це буде 15 березня, 22 березня, 7 і 9 квітня. Чому 9-го? Бо це чистий четвер, коли люди прибиратимуть в оселях».

Вантажівки, які збиратимуть електросміття, стоятимуть біля Санта-Барбари, торгового центру «Іскра», а також поблизу «Шувару».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук