Львів і Рясне-Руське домовились вирішити питання землі для індустріального парку

Головні новини Львова 08.11Софія Лазуркевич, 8 листопада 2017, 12:03 1968 1

У середу, 8 листопада, голова села Рясне-Руське Емілія Смокоровська та міський голова Львова Андрій Садовий оголосили про спільне погодження меж Львова. Як розповів Садовий під час брифінгу, йдеться про розширення меж Львова, зокрема під облаштування індустріального парку.

«Фактично ми вирішили підняти історію і врахувати реалії сьогодення. Щоб тією землею, яка де-факто сьогодні знаходиться у обслуговуванні тих людей, що живуть у Рясне-Руській, продовжували нею займатись. А та земля, на якій знаходяться підприємства, що працюють у Львові, щоб вони могли нормально легітимно працювати. Ви ж прекрасно знаєте, що у нас є великий індустріальний парк і по ньому також були дискусії з точки зору мешканців села. Ви знаєте, що він працює згідно закону України і має дозвільні документи», – сказав Андрій Садовий.

Він додав, що питання погодження меж Львова розглядатимуть 16 листопада депутати Львівської міськради, після чого це питання розглянути депутати Рясне-Руської. Згодом документи передадуть на затвердження обласним депутатам та Верховній Раді. Садовий також уточнив, що площа спірних земель становить 200-500 га.

Презентація проекту індустріального парку

«Я би хотіла сказати, що зроблено перший крок. Далі працюватимуть фахівці, землевпорядники, які остаточно поставлять крапку над тими земельними ділянками і вже тоді ми можемо остаточно давати якісь приклади [розширення]. Щодо селян, то це рішення буде також розглядатись територіальною громадою, бо ще раз скажу, це зроблено лише перший крок», – розповіла Емілія Скоровська.

Андрій Садовий також заявив, що місто наступного року передбачить кошти та допоможе Рясне-Руській збудувати дитячий садок.

Відповідаючи на питання ZAXID.NET, директор департаменту містобудування Львівської міськради Сергій Коровайник уточнив, що наразі площа земель, які офіційно приєднають до Львова, ще не відома.

«У нас є принципова домовленість, що ми працюємо спільно. Графічні матеріали будуть, мабуть, за тиждень на сесії. Про площу і конфігурацію наразі мова не йде. Говорити зараз щось конкретно, щоб потім щось помінялось, я не готовий», – сказав Сергій Коровайник.

Нагадаємо, один із найбільших індустріальних девелоперів Європи – нідерландська компанія СТР два роки тому перемогла в міжнародному конкурсі на управління майбутнім технопарком у Рясне-2.

У будівництво індустріального парку на цій ділянці голландці зобов'язалися інвестувати 50 млн євро і створити понад 3 тис. робочих місць. Однак місцеві мешканці неодноразово протестували проти цього будівництва, а між Львовом і селом Рясне-Руська виникали конфлікти щодо того, чия це земля.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук