Львівська міськрада дозволила продати ділянку для будівництва індустріального парку

ЕкономікаІрина Скіць, 17 грудня 20159700
Львівська міськрада дозволила продати ділянку для будівництва індустріального парку
Планований вигляд індустріального парку

Сьогодні, 17 грудня, під час засідання сесії Львівської міської ради депутати дозволили продаж ділянки на Рясне-2 компанії «СіТіПарк Львів» для будівництва індустріального парку. За ділянку у 23,5га голландська компанія до кінця цього року заплатить 52,5 млн грн. За відповідну ухвалу проголосували 42 обранці. 

Компанія «СіТіПарк Львів» виграла конкурс на керуючу компанію індустріальним парком у Львові. За договором, який вона уклала з міською радою, «СіТіПарк Львів» впродовж 2015 року безкоштовно орендує земельну ділянку під індустріальний парк, за умови повного викупу земельної ділянки до кінця року. 

За експертною оцінкою, яку провела міська рада, 23,5 га земельної ділянки у Рясному коштує 52,5 млн грн з розрахунку 223,58 грн за м кв. 

Голландська компанія вже сплатила авансовий внесок у розмірі 9,8 млн грн. До кінця грудня інвестори мають перерахувати решту коштів. 

Наступного року компанія має розпочати капітальне будівництво на викупленій ділянці. Інвестор має амбітні плани до кінця 2016 року завершити будівництво. Далі у вже збудованих боксах промислові компанії орендуватимуть приміщення та розміщуватимуть власні виробничі та складські цехи. 

За попередньою інформацією, у індустріальному парку у Львові планують розмістити свої виробництва компанії «Danone», «Lego» та автомобілебудівні компанії. 

Загалом індустріальний парк у Львові має створити 3 000 робочих місць для львів'ян. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук