Львів і Трускавець поділяться туристами

Міста готують готують спільний екскурсійно-лікувальний тур

Головні новини Львова 19.02Оксана Лабойко, 19 лютого 2016, 16:53 976 0
дивіться також

Львів і Трускавець готують спільний екскурсійно-лікувальний тур. Так хочуть привабити більше туристів. Зокрема, до Львова майже не їздять азербайджанці, які залишають у Трускавці чи не найбільші суми. Натомість відомий бальнеологічний курорт відчуває брак в українських відпочивальниках.

Лише 30% тих, хто приїздить підлікуватись у Трускавець, замовляють додаткові екскурсії до Львова. Ще менше львівських туристів відвідує відомий бальнеологічний курорт. Відтак міста вирішили поділитись відпочивальниками.

«Я не бачу Львів як місто-конкурент місту Трускавцю. Я вважаю, що наші міста повинні доповнювати один одного, пропонувати іноземцям і навіть нашим українцям приїжджати на такий спільний тур», – зазначила керівник управління розвитку міської ради Трускавця Наталія Скибак.

Трускавець, як і Львів, відчув різке зменшення туристів після початку бойових дій в Україні. В санаторіях кажуть – ледь зводили кінці з кінцями, але зараз відпочивальники повертаються. Щоправда, інші.

«Раніше більшість гостей у нас було з Росії, Казахстану, Азербайджану, Молдови. Зараз, уже понад рік, найбільше гостей в нас з України. Санаторій, як правило, заповнений добре. У січні заповненість перевищила 100%, у лютому плануємо вийти на 95% заповненості», – розповіла старший менеджер одного із санаторіїв Галина Козловська.

Та лише оздоровленням, кажуть, гостей приваблювати стає дедалі важче. Відтак розраховують, що екскурсійно-лікувальні тури у цьому сприятимуть.

«Ми можемо говорити, що до цього часу туристи в основному приїжджали до Львова на вікенд. Це були тури вихідного дня. А завдяки таким місцям, які є цікаві навколо Львова, як, наприклад, Трускавець, ми зможемо збільшити час перебування гостей в нашому регіоні», – вважає начальник управління туризму Львівської міськради Галина Малець.

Пропозицією вже зацікавились туроператори.

«У мене вже є такі групи, які приїжджають вчетверте-уп’яте до Львова, і вони щоразу хочуть побачити щось нове. Зрозуміло, що здивувати таких людей складно. Тому такі виїзні екскурсії додатково до Львова конче потрібні. У Трускавці є дельфінарій, санаторії, окрім лікування пропонують різноманітні СПА-процедури, це може дуже зацікавити туристів», – зазначила керівник туристичної компанії Ганна Гриньків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук